İl Dernek Haberleri

Bir Olmamız İçin Yanımızda Ol

DEĞERLİ ACENTELERİMİZ

Sektörümüzün güncel konularının tartışılacağı, farklı bakış acılarının olması gerektiğine inandığımız toplantımıza katılımınızı bekliyoruz.

Toplantı Bilgisi:

Tarih: 10 Şubat 2023
Saat: 14:00
Yer: Eskişehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Odası

KONU BAŞLIKLARIMIZ:

  • Sigorta Şirketlerinin Seninle Rekabet Etmesini Kabul Ediyor musun?
  • Sana Poliçe Yok, Başkasına Var. Buna Ne Diyorsun?
  • Brokerler Poliçe Düzenleyemez. Bireysel İşlerde olamaz. Ama Oluyor. Söyleyecek Sözün Yok mu?
  • Tüvtürk Kabinleri Gitti, Dijital Kabinler (LİNKLER) Geldi. Hiç mi Ses Çıkarmayacaksın.?
  • Hediyeler, İskontolar ile İşimizi Çalmaktalar. Risturn'a Karşı Gel Sesimize Ses ol.
  • Şubelik Açmak, Kulübe Yapmaktan Daha Kolay. Bundan Rahatsız Değil misin?
  • Taşıma Kapasitesi Uygulamasının Gelmesini İster misin. O zaman Yanımıza Gel.
  • Bağımsız Bir Birliğimiz Olmalı mı? Gel Konuşalım.

    TÜSAF Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu Başkanımız Sayın Adnan ÇELİK ve yönetim kurulu üyeleri de toplantımıza katılım sağlayacaktır.

Canan ÖZÇAMUR

ESKİŞEHİR SİGORTA ACENTELERİ DERNEĞİ ESSAD

Yönetim Kurulu Başkanı

Sigorta sektörü Osmaniye'de buluştu

Farklı illerden 250 sigortacı biraraya geldi

Sigorta sektöründe yılda 12 milyar liralık prim üretiliyor

Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu ile Osmaniye Sigota Acenteleri Derneğince Osmaniye'de "Geleceğimizin anahtarı kimin elinde" konulu panel düzenlendi.

Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası salonunda yapılan panelde, Vali Ömer Faruk Coşkun, Sigorta Acenteleri Derneği İl Başkanı Metin Sevmez selamlama konuşması yaptı.

Devamını oku...

SASADER, acentelere fırsatlar yaratıyor

Sakarya Sigorta Acenteleri Derneği’nin düzenlediği toplantıda, güncel gelişmeler ve acentelerin sorunları görüşüldü.

Devamını oku...

İSAD Yeni Merkezinde

İstanbul Sigorta Acenteleri Derneği (İSAD), e-ofis kiralama yöntemiyle yeni dernek merkezinde hizmet vermeye başladı. Birçok kiracının kullanabildiği, toplantı salonu, eğitim salonu, resepsiyon ve sekreter hizmetlerinden yararlanabilinen yöntemle İstanbul Sigorta Acenteleri Derneği üyelerinin ve İstanbullu acentelerin yararlanabileceği bir merkeze kavuşuldu. Bu arada TÜSAF’tan yapılan açıklamada “Yönetim Kurulu’nun çabalarıyla gerçekleşen bu çalışmadan dolayı tebrik ediyoruz” denildi.

Meslektaşlarını Tek Çatı Altında Toplamayı Hedefliyor

HATAY SİGORTA ACENTELERİ DERNEĞİ

Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF) üyesi olan Hatay Sigorta Acenteleri Derneği (HATSADER), 2003 yılında kuruldu. Derneğe kayıtlı 73 üye bulunuyor.

Yeni yönetimini oluşturan Hatay Sigorta Acenteleri Derneği, il ve genelindeki diğer meslektaşlarını tek çatı altında toplamayı hedefliyor. HATSADER, acenteler arasında birlik ve beraberliği sağlamayı, iletişimi güçlendirmeyi ve de yanlış uygulamaların önüne geçmeyi de öncelikli olarak görüyor. Sektörle ilgili gelişmeleri yakından takip eden, TÜSAF ile ilişkilerine önem veren Hatay Sigorta Acenteleri Derneği, toplantılar yapıyor, acentelerin sorunlarına çözüm yolları arıyor. Hatay Sigorta Acenteleri Derneği’nin yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor: “Emire Ofazoğlu (Dernek Başkanı), Ümit Yoğun (Başkan Yardımcısı), üyeler: Mahmut Güler, Hacı Yatar, Ahmet Fatih Ömeroğlu, Ersin Köybaşı, Burak Karagöz, Ganim Mayadalı, Adem Türk.”

Üyelerinin Sorunlarını Dinliyor, Geleceğe Yatırım Yapıyor

2013 yılında kurulan Uşak Sigorta Acenteleri Derneği kısa zamanda merkez il ve çevre ilçelerdeki acentelerin yüzde 80’den fazlasına ulaşması ile büyük bir başarıya imza attı.

Devamını oku...

Sektör İle Acenteler Arasında Köprü Oluyor

Sakarya Sigorta Acenteleri Derneği (SASADER), 2013 yılında Çetin Erdil başkanlığında kuruldu. Dernek, acenteler arasındaki birlik ve beraberliği sağlamayı, iletişimi güçlendirmeyi, sektörü takip edip gelişmelere ayak uydurmayı ilke edindi. Sakarya Sigorta Acenteleri Derneği, 2014 yılında Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu’na (TÜSAF) katıldı ve dernek başkanı Çetin Erdil de Federasyon yönetiminde görev aldı.

Devamını oku...

Toplantılar Düzenliyor, Üyelerini Bilgilendiriyor

Osmaniye Sigorta Acenteleri Derneği (OSAD), acentelerin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişmelerine katkıda bulunmak, üyelerin çıkarlarını korumak, meslek faaliyetlerinde meydana gelebilecek hukuki sorunlarda yardımcı olmak, sigorta sektörünün gelişmesine yardım ederek üyelerin topluma ve sektöre daha yararlı olmalarını sağlamak amacıyla 31 Aralık 2004 tarihinde Nihat Arslan başkanlığında beş acente temsilcisinin katılımıyla kuruldu.

Devamını oku...

Üyelerinin Dertlerini Dinliyor, Organizasyonlar Düzenliyor

1992 yılında kurulan Mersin Sigorta Acenteleri Derneği (MESAD), Mersin’deki bütün meslektaşlarını kucaklıyor, organizasyonlar düzenleyerek sorunlara çözümler üretiyor. Mersin Sigorta Acenteleri Derneği,

Devamını oku...

Acenteler Arasındaki Birlik Ve Beraberliğe Katkıda Bulunuyor

Manisa Sigorta Acenteleri Derneği (MASAD), 2002 yılında Manisa ili ve ilçelerini temsilen Semih Uğurcan, İbrahim Gençoğlu, Y. Kenan Dirlikli, Murat Açıkgöz, İdris Şendil, İsmail Ördek, Rahmi Oğuz ve Hüseyin Karaköse’nin katkıları ile kuruldu.

Devamını oku...


tsrsb   dask   sigortacili   sigorta_gov   tsev    sigorta bilgi merkezi    sigorta tahkim komisyonu    guvencehesabi

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: