TÜSAF 20. YAŞINI MUHTEŞEM BİR GECE İLE KUTLADI.

Sigorta Acentelerinin Türkiye’deki en büyük Sivil Toplum Kuruluşu olan TÜSAF, 20 nci yaş gününü RS Otomotiv Grubu’nun Ana Sponsorluğunda 17 Mayıs 2024 Cuma günü Hilton Kozyatağı’nda muhteşem bir gece ile kutladı.

Sigorta Sektörünün tüm paydaşlarının katılım yaptığı “BİZ KOCAMAN BİR AİLEYİZ” temasıyla yapılan gecenin açılış konuşmasını TÜSAF Başkanı Adnan ÇELİK yaptı.

“Saygıdeğer Konuklar, Değerli Misafirler;

Bugün, sektörümüzün önemli bir kilometre taşını ve birlikte geçirdiğimiz bu özel günü kutlamak için bir araya geldik. Hepiniz hoş geldiniz!

Bugün, Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonunun 20 yıllık yolculuğunu kutlamak ve bu süre zarfında elde ettiğimiz başarıları bir araya getirmek için buradayız. 2002 yılında doğan Federasyon Kurma fikri 2 yıllık bir çalışmanın ardından ADANA, ANKARA, BURSA, GAZİANTEP, İSTANBUL, İZMİR, KOCAELİ, MANİSA, TRABZON ve ŞANLIURFA il derneklerimizin ciddi çalışmalarıyla kurulmuştur.

20 yıl önce, bir araya gelerek bir vizyonun parçası olmayı seçen her bir derneğimiz ve siz yöneticileri, bu federasyonun bugünlere gelmesinde önemli bir rol oynadınız. Bunun karşılığında bizler de dahil 20 yıl boyunca görev alan tüm ekiplerle beraber, sektörümüzün sorunlarını çözmek, profesyonellik standartlarını yükseltmek ve acentelerimizin çıkarlarını korumak için çaba sarf ettik. Bu süre zarfında, birlikte çalışarak sektörümüzde büyük ilerlemeler kaydettik ve başarılar elde ettik.

Bugün burada, birlikte elde ettiğimiz başarıları kutlarken, geleceğe olan bakışımızı da paylaşacağız. Gelecekte, sektörümüzdeki zorluklarla başa çıkmak ve sektörümüzü daha da ileriye taşımak için sektörümüzün tüm paydaşlarıyla ORTAK AKIL ile yanyana, kol kola, omuz omuza birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Daha fazla yenilik, daha fazla işbirliği ve daha fazla başarı için birlikteyiz ve buradayız.

Bu kutlama, sadece federasyonumuzun 20. yılını değil, aynı zamanda sektörümüzdeki birlik ve dayanışmanın önemini de vurguluyor. Burada hazır bulunan SİGORTA EKOSİSTEMİNİN her bir ögesi olan sizlerle, Hep birlikte, daha güçlü bir gelecek için bir araya gelerek sektörümüzü daha da ileriye taşıyacağız.

Son olarak, bu kutlamaya katılan herkese teşekkür etmek istiyorum. Hepinizin burada olması, bu etkinliğin anlamını ve önemini artırıyor. Birlikte geçirilen bu güzel zamanı ve başarılarımızı kutlamak için buradayız. Ben de bu önemli günün bir parçası olduğum için burada olmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyorum.

Hepiniz tekrar hoş geldiniz!

Keyifli anlar dilerim, Teşekkür ederim…”

TÜSAF ÖNCEKİ DÖNEM YÖNETİCİLERİNİ UNUTMADI…

TÜSAF Başkanı Adnan ÇELİK’in açılış konuşmasının ardından Önceki dönemlerde Başkanlık görevini yapanlara TÜSAF ile ilgili anılarını anlatmak üzere söz verildi.

Ayrıca kuruluşundan bu yana önceki dönemlerdeki Yönetim Kurullarında görev yapanlara 20 nci yıl anısına plaket takdimi yapıldı.

Vefat eden önceki dönem Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ailelerinin de hazır bulunduğu gecede söz verilen aile üyelerinin konuşmaları tüm salonda duygusal anlar yaşattı

Geceye katılan Sektör Paydaşları ve Sigorta Şirketlerinin Genel Müdürlerine de TÜSAF ile ilgili anılarını paylaşmaları için söz verildi. Tüm konuşmacılar TÜSAF’ın sektör için çok önemli bir STK olduğunu, Sigorta Acentelerinin de sektör ve kendi şirketleri için büyük öneme sahip olduklarını ve önemsediklerini belirttiler.

SEKTÖRÜN TÜM KURULUŞLARI GECEDEYDİLER…

TÜSAF’ın bu önemli organizasyonu sektördeki BİRLİK ve BERABERLİĞİN güzel bir göstergesi oldu.

SEDDK 2 nci Başkanı Sayın Mehmet VERİM,
SEDDK 2 nci Başkanı Sayın Mehmet VERİM, TSB Başkan Yardımcısı ve Quick Sigorta Grubu Başkanı Sayın Ahmet YAŞAR
TSB Genel Sekreteri Sayın Özgür OBALI,
TOBB SAİK Başkanı Sayın Levent KORKUT ve SAİK Üyeler,
TOBB SEİK Başkanı Sayın Ahmet Nedim ERDEM ve SEİK Üyeleri,
Tüm Türkiye’den Ticaret Odalarının Meslek Komite Başkanları ve Üyeleri,
TÜSAF’ın tüm Türkiye’ye yayılmış Yönetim Kurulu Üyeleri,
TÜSAF’ın tüm Derneklerinin Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Sigorta Acenteleri,
Birçok Sigorta Şirketinin Genel Müdür, Genel Müdür Yardımcıları, Yöneticisi ve Çalışanları,
Sigorta Sektör Basını

Sektörde şimdiye kadar olmayan bir birlik ve beraberliğin resmolunduğu gece büyük önem arzediyor.

Başkan Adnan ÇELİK, TÜSAF Birleştirici gücüyle sektörün tüm paydaşlarının birlikteliğiyle tüm sorunların üstesinden gelinebileceğini ve Sigorta Acenteliği mesleğinin hakettiği yere geleceğini savunuyor.

TÜM DESTEKÇİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ…

Ana Sponsor : RS Otomotiv Grubu (Sigorta Acentesi, RS Otomotiv, Turassist) Platin Sponsorlar : AcnTurk Sigorta, Ray Sigorta, Türkiye Sigorta Birliği, DASK Altın Sponsorlar : Axa Sigorta, Hepiyi Sigorta, Quick Sigorta, Uğurlu Oto Cam Gümüş Sponsorlar : Aveon Sigorta, Corpus Sigorta, Generali Sigorta, HDI Sigorta, Sompo Sigorta, Türkiye Sigorta, Unico Sigorta, Magdeburger Sigorta

SON SÖZÜMÜZ…

Biz Kocaman Bir AİLEYİZ..
Mottomuz çok iddialı
Öyle olması da lazım.
Türkiye genelinde 37 İl Derneğimiz ve çatı kuruluşu Federasyonumuz.
Sigorta Acenteleri İcra Komitemiz, Sigorta Eksperleri İcra Komitemiz, TOBB Sigortacılık Müdürlüğümüz, Türkiye Sigorta Birliğimiz, Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme Denetleme Kurulumuz ve ülkemizde faaliyet gösteren sigorta şirketlerimiz ile Sigorta Acentesi Meslektaşlarımız.

Biz Kocaman Bir AİLEYİZ..
Bir olmanın, beraber olmanın, fikir alışverişlerinde bulunmanın faydalarını her zaman gördük, yaşadık ve yaşamaya devam edeceğiz..
Yaşanan sorunlarda mantık doğrultusunda katkı yapmanın yanında destek verenleri de kucaklamaktan hiç kaçınmadık, çünkü Biz Kocaman Bir AİLEYİZ..

20. yaşımızı kutlarken federasyonumuzu bu günlere taşıyan değerli yöneticilerimizle de bir aradaydık. Olmayada devam edeceğiz. Çünkü Biz Kocaman Bir AİLEYİZ..

Ailemize destek verenleri ve kucaklayanları da unutmadık, ünutmayacağız.Bu anlamda;
Öncelikle Ana Sponsorumuz RS OTOMOTİV GRUBU Yönetim Kurulu Başkan'ı Sayın Ünal ÜNALDI’ya tekrar şükranlarımızı iletiyoruz
Sigorta şirketlerimize ve Türkiye Sigorta Birliğine de minnettarız.

Ülkemizin dört bir yanından gelen misafirlerimize bu özel günümüzde bizleri yalnız bırakmayan sektör büyüklerimize ve sigorta acentesi meslektaşlarımıza da sevgi ve saygılarımızı iletiyoruz.

Federasyonumuzun, Biz Kocaman Bir AİLEYİZ temalı toplantımızda emeği geçen TÜSAF 20 Yaşında Organizasyonu Komitesi’ne, Yönetim Kurulu Üyelerimize, TÜSAF’a bağlı İl Derneklerimizin Başkanları’na ve Tüm Sigorta Acentesi Meslektaşlarımıza ayrıca teşekkür ediyoruz.

Son olarak; Birlik ve beraberlik içerisinde nice 20. yaşlara hep birlikte yürümenin arzusu ve heyacanı ile mutlu ve huzurlu günler diliyoruz.

Saygılarımızla,
TÜSAF Yönetim Kurulu


tsrsb   dask   sigortacili   sigorta_gov   tsev    sigorta bilgi merkezi    sigorta tahkim komisyonu    guvencehesabi

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: