Sektörden Haberler

Yarın Çok Geç Olabilir! Dijital Dönüşüme Hazır Mısınız?

Dünyada tüketim trendleri değişiyor. Bu trendlerin başında gelen elektronik ticaret kullanan tüketici sayısı da her geçen gün artıyor. Türkiye’de her ne kadar e-ticaret üzerinden sigorta satışının pazar payı çok küçük olsa da gelecek için acenteler açısından kötü sinyaller geliyor. Bu durum karşısında da acentelerin bugünden kendilerini dijital dönüşüme hazırlaması ve gerekli altyapı çalışmalarına başlaması gerekiyor.

Devamını oku...

NN Hayat ve Emeklilik yol haritası belirledi

Yaptığı araştırma sayesinde Türkiye’de çalışanların ve işverenlerin önceliklerini ve eğilimlerini analiz eden NN Hayat ve Emeklilik, bu doğrultuda yol haritası belirledi.

Devamını oku...

Groupama’dan ‘HİSS’ ile ‘farksız’ sağlık hizmeti

Groupama’nın Herkes İçin Sağlık Sigortası ile SGK’lılar anlaşmalı özel hastanelerde fark ödemiyor. SGK’lılar HİSS planları ile ücretsiz check-up hizmeti ve acil durumlarda ücretsiz ambulans hizmetinden faydalanabiliyor.

Devamını oku...

HDI Sigorta teklifi Facebook’tan veriyor, poliçeyi acente kesiyor

HDI Sigorta Facebook’tan sigorta teklifi verecek. Yeni uygulamayla aynı zamanda teknolojiyi acentenin ayağına getiren HDI, teklif alma sonrası sigortalıyı poliçe kesimi için acentelerine yönlendirecek.

Devamını oku...

‘Butik hizmetimizi acente kanalımızla yayacağız’

Fibaemeklilik Genel Müdürü Ömer Mert “Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek verdiğimiz butik hizmeti acentelerimiz kanalıyla müşterilerimize yakınlaştıracağız” dedi.

Devamını oku...

Acentelerin Gelirlerini Artırmaya Gayret Ediyoruz

ALLİANZ SİGORTA GENEL MÜDÜRÜ ARİF AYTEKİN

Allianz Sigorta Genel Müdürü Arif Aytekin, “Acenteler, sigorta şirketlerinin görünen yüzüdür. Acentelerimizin şirketimiz için önemi tartışılmaz bir noktada. Kampanya, ödül, ek komisyon ve rapel gibi uygulamalarla acentelerin gelirlerini artırmaya gayret ediyoruz” dedi.

Devamını oku...

‘Otomatik katılım’da öncelik güven

NN Hayat ve Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı Alper Erdinç Nielsen ile yürüttükleri otomatik katılım araştırmasında öne çıkan temel faktörün güven olduğunu söyledi.

Devamını oku...

‘Her acenteyi kendi ölçeğinde ödüllendirmeyi amaçlıyoruz’

Güneş Sigorta Kadıköy Bölge Müdürü Hakan Alper Türkgür “Oluşturduğumuz kampanyalarda küçük, orta veya yüksek hacimli acentelerimizi motive edecek şekilde bir yapı oluşturduk. Her acenteyi kendi ölçeği doğrultusunda ödüllendirmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Devamını oku...

Sompo Japan Sigorta müşteri deneyiminde çıtayı yükseltti

Sompo Japan Sigorta Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Fahri Uğur

Sompo Japan Sigorta Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Fahri Uğur, “Sompo Japan Sigorta müşteri deneyimi konusunda sektörün öncü sigorta şirketlerinden biri olma hedefinde emin adımlarla ilerliyor” dedi.

Devamını oku...

Kara Kartal, Sompo Japan güvencesinde

Sompo Japan Sigorta Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı’nın yeni sezonda da isim sponsoru oldu. Sompo Japan, ayrıca Vodafone Arena’yı ve statta maç izleyecek tüm taraftarları kapsamlı ürünleri ile de tam güvence altına aldı.

Devamını oku...


tsrsb   dask   sigortacili   sigorta_gov   tsev    sigorta bilgi merkezi    sigorta tahkim komisyonu    guvencehesabi

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: