Değerli Sigorta Acentelerimiz,

Fibabanka olarak, Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF) ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği kapsamında TÜSAF acentelerine verdiğimiz desteği sürdürüyoruz.Siz de çalıştığınız sigorta şirketlerinin komisyon ödemelerini yaparken Fibabanka’yı tercih edin; Teminat Mektubu, Sanal POS, TÜSAF Tarifesi ve Fibabanka Bonus Business Kredi Kartı ayrıcalıklarından faydalanın.

 

TÜSAF üyelerine özel Teminat Mektubu fiyatlaması

  • Vadesi iki yılı aşmayan ve tutarı 30.000 TL’ye kadar teminat mektuplarında herhangi bir komisyon bedeli talep edilmemektedir.
  • Vadesi bir yılı aşmayan ve tutarı 30.000 TL – 50.000 TL aralığındaki teminat mektuplarında komisyon bedeli %0,5 oranından hesaplanacaktır.
  • Vadesi bir yılı aşmayan ve tutarı 50.000 TL’nin üzerindeki teminat mektuplarında komisyon bedeli  %1 oranından hesaplanacaktır.


Sigorta acentesi üyesi firmaların sanal POS başvuruları, Şubelerimiz tarafından özel olarak değerlendirilecek ve müşteri özelinde avantajlı fiyatlama sunulacaktır.

TÜSAF Tarifesi      

TÜSAF Tarifesi; bankacılık işlemlerinden doğan maliyetlerinizin azalmasını sağlayan, belirli bir adette ve sürede kullanımınıza sunulan paket şeklindeki bankacılık işlemleri ürünümüzdür. TÜSAF Tarifesi sayesinde daha uygun fiyata daha çok bankacılık işlemi gerçekleştirirsiniz. İşlemlere ayıracağınız bütçeyi önceden bilir; her işlem için ayrı ayrı ücret ödemezsiniz.

Tarifenizin detayları aşağıdaki gibidir:

  • Yaklaşık 3.840 TL değerindeki bu hizmet ilk 6 aylık süre boyunca ücretsizdir.
  • Şubelerimizden ücretsiz 90 adet EFT ve 90 adet Havale işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Fibabanka Mobil Bankacılık ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan sınırsız EFT ve Havale işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kullanım süresi boyunca hesap işletim ücreti alınmamaktadır.
  • TÜSAF Tarifesi’ndeki avantajlı bankacılık işlemleri 6 ay boyunca geçerlidir. Bu süre içerisinde kullanılmayan ücretsiz işlemler, takip eden döneme aktarılmaz.

 

Fibabanka Bonus Business Kredi Kartı

  • İlk yıl aidatsız kredi kartı

Nakit ihtiyaçlarınıza yönelik kredi alternatiflerimiz ve mevduat & yatırım işlemlerine yönelik öneri ve fiyatlamalarımız için sizi en yakın şubemize davet ediyoruz.

Saygılarımızla,

Fibabanka A.Ş.


tsrsb   dask   sigortacili   sigorta_gov   tsev    sigorta bilgi merkezi    sigorta tahkim komisyonu    guvencehesabi

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: