Menu

TÜSAF İşbirliği ile BP Taşıtmatik'ten sigorta acentelerine

tusaf logo bp logo 150x150

 

Değerli Sigorta Acentelerimiz,

Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF) olarak, sadece BP Taşıtmatik Sistemi’ ne dahil olan siz değerli acentelerimize yeni bir ürün olan BP Taşıtmatik Acente Sistemi ‘ni sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

BP Taşıtmatik Acente Sistemi’ nin Faydaları:

  • Bu sistem sadece BP Taşıtmatik sistemine dahil olmuş acentelere önerilmektedir.
  • Bu sistem; siz acentelerimizin sigorta satışlarını destekleyecek ve müşterileriniz için fayda yaratacak bir ek ürün, müşterilerinize sunacağınız ilave bir değerdir.
  • Ürünün sizlere herhangi bir maliyeti yoktur.
  • Sizler, rakiplerinize karşı müşterileriniz için bir fark yaratırken, ayrıca sisteme yönlendireceğiz müşterilerden puan toplama sistemi ile hediye kazanma imkanına sahip olacaksınız.
  • Bu ürün web tabanlı bir sistemdir ve tüm süreçler web üzerinden hızlıca tamamlanmakta ve her aşaması kolayca takip edilebilmektedir.

Genel İşleyiş:

  • Acente www.tasityakitsistemi.com sitesine girerek “Acente Girişi” menüsünden “Acente Olmak İstiyorum” ya da tasityakitsistemi.com/acente-kayit/ linkine tıklayarak sisteme dahil olmak için ilgili formu doldurarak talepte bulunur.
  • Sisteme dahil olan acente yine web üzerindeki kendi sayfasından müşterileri için teklif üretir.
  • Teklifi kabul eden ve merkez tarafından sözleşme gönderilen müşterilerin de sözleşmelerini takip eder ve imzalanan sözleşmeleri şirket evrakları ile birlikte merkeze kargolar.
  • Diğer tüm süreçlerin kontrolü ve sisteme dahil olan müşterilerin yönetimi merkez ekip tarafından yapılacaktır.

BP Taşıtmatik Kobi Kanalı Türkiye yetkili satıcısı olan ve bizim tüm operasyonumuzu yönetecek bir SuEnerji markası olan TaşıtYakıtSistemi ekibinin iletişim bilgileri aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

tasit yakit sistemi  Telefon : 0 850 393 0 515
E-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


Bu vesile ile yeni yılınızı kutlar, 2018 yılında bol kazançlar ve başarılar dileriz.

hemen Taşıt Yakıt Sistemi


tsrsb   dask   sigortacili   sigorta_gov   tsev    sigorta bilgi merkezi    sigorta tahkim komisyonu    guvencehesabi

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: