22.09.2012 Serbest kürsü Toplantısı

çizerek başladığı konuşmasında katılımcılara ve sponsorlara teşekkür ettikten sonra söz alan Giresun Üniversitesi Rektörü Sn.Aygün ATTAR üniversitelerinde sigortacılık bölümüne büyük ilgi ve alaka gösterdiklerini belirtti.Sigortacılardan da işbirliği istediğini ve buradan yetişecek öğrencilerine iş imkanı yaratılmasının öneminden bahsetti. 

Giresun-serbest-kursu2Belediye Başkanı Kerim AKSU ise sigortacılığın öneminden bahsetti ve Giresun Belediyesi olarak acente arkadaşlarımıza her zaman destek olduklarını ve olacaklarını belirtti.

Daha sonra söz alan Vali yardımcısı Fethi YORULMAZ kamunun oluşacak her türlü felakette halkın yanında olduğunu ama bunun bütçeye zarar verdiğini o nedenle Sigorta'nın önemine dikkat çekti.

 

Giresun-serbest-kursu3

Tüsaf Başkanı Hüseyin KASAP Tüsaf'ın güç birliğinin adresi olduğunu ve bunun iyi kullanılması gerektiğini belirtti.Tusaf'a üye Giresun Derneğine daha fazla destek vermeniz gerekir.Acente komisyonlarının düşürülmesi meselesinde Tüsaf olarak aksiyon alacaklarını belirtti.Düşürülen komisyonlarla acentelerin ayakta kalmasının mümkün olmadığının altını çizdi.

Sigorta tahkim komisyonu müdürü Metin KARACAN İse tahkime ilişkin acentelerin ve sigortalıların haklarını anlattığı kısa bir sunum gerçekleştirdi.

 

Giresun-serbest-kursu4Sigortacılık Genel Müdürü Ahmet GENÇ acenteler Yönetmeliği'nin bu yıl sonunda çıkacağının müjdesini verdi.SAİK in mimarı olarak SAİK i eleştirebileceğini;ancak başarısızlığına izin vermeyeceğini söyledi.

Giresun Belediye Başkanı Kerim AKSU fındığın gücünü temsil eden heykelcikleri katılımcılara verdikten sonra toplantı toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.


tsrsb   dask   sigortacili   sigorta_gov   tsev    sigorta bilgi merkezi    sigorta tahkim komisyonu    guvencehesabi

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: