Acente Mesleki Sorumluluk Sigortanızın Bir Taksidini GULF SİGORTA Ödüyor.

 

Birlikte çalıştığımız ekip arkadaşlarımızın hatalarından da sorumlu olduğumuzu hesaba katarak, müşterilerimiz için olumsuz sonuçlar doğurabilecek bu ihmal ve hataların etkilerini doğru yönetebilmek için gerekli tedbirleri almalıyız.

Birçoğumuz, çalıştığımız şirketlerden aldığımız 10.000 TL gibi sembolik limitler ve yetersiz teminat içerikleri ile aslında sağlıklı ve doğru bir korumaya sahip olmadığımızı biliyoruz.

Mesleki sorumluluklarımızı, faaliyet alanımızla ilgili ve doğru kurgulanmış bir poliçe güvencesiyle teminat altına almak için GULF SİGORTA (eski AIG SİGORTA) ile bir proje başlattık.

 

Bu proje sayesinde acentelerimiz asıl işlerine odaklanabilecek ve muhtemel hatalarından doğabilecek sorumlulukları GULF SİGORTA üstlenerek bizleri destekleyecektir. TÜSAF olarak biz, sigorta sektörünü her geçen yıl büyütmeyi ve acentelerimizin gelirlerini devamlı olarak arttırmayı hedefliyoruz. İnanıyoruz ki acentelerimizin mesleklerini icra ederken güvence altında olmaları, yeni sigorta ürünleriyle, yeni projelerle, yeni iş birlikleri ile portföylerini genişletebilmelerine destek verecek adımları atmaları için önemli bir kriterdir. TÜSAF olarak, bu alanda tüm acentelerimize sağlıklı ve sürdürülebilir bir büyüme sağlamada fayda yaratacağına inandığımız bu projeye rehberlik etmekten memnuniyet duyuyoruz.

Ek olarak GULF SİGORTA; “BİR TAKSİTİ BİZDEN” kampanyası ile bu projemize destek oluyor. 9 eşit taksit ile ödeyebileceğiniz primlerin bir taksitini GULF SİGORTA ödüyor. (Bu kampanya 01.01.2019 – 30.04.2019 tarihleri arasında geçerlidir. )

Acente mesleki sorumluluk sigortasının öne çıkan teminatları ve önemli başlıklarını aşağıda görebileceğiniz ürünle ilgili poliçe talepleriniz için ekli soru formu doldurmanız ve aşağıdaki kanallar üzerinden Gulf Sigorta’ya iletmeniz yeterli olacaktır.

Saygılarımızla,

 

Teminat Kapsamı Nedir?

Sigortacı, sigortalının mesleki hizmetini yerine getirmemesi nedeniyle üçüncü şahıslar tarafından talep edilen tazminatı sigortalı adına ödeyecektir. Mesleki hizmetini yerine getirmemesi, her türlü gerçek veya iddia edilen, ihmal sonucu görev aksatma, hata, yanlış beyanda bulunma, hatalı veya yanıltıcı beyan verme, gizliliği ihlal, mesleki hizmeti yerine getirirken yapılan ihmaller veya mesleki hizmeti yerine getirmeme anlamına gelmektedir.

Kimler Sigortalı Olabilir?
• Sigorta ettiren;
• Sigorta ettirenin herhangi bir yöneticisi, ortağı veya sahibi;
• Herhangi bir çalışan;
• Bu tanımın (ii) ve (iii) maddelerinde belirtilen sigortalının mirasçısı veya kanuni temsilcileri

ANA TEMİNATLAR
• Mesleki sorumluluk
• Savunma masrafları

İLAVE TEMİNATLAR
• Mahkemeye katılma masrafları
• Uzatılan bildirim süresi
• Kayıp dokümanlar

ÖNEMLİ BİLGİLER
• 1 yıl geriye yürürlük
• Kapsam ve geçerli hukuk: Türkiye
• Teminatlar, sigorta acentelerinin Gulf Sigorta A.Ş. hariç olmak üzere tüm sigorta şirketleri ile yapılan işlerinden kaynaklanabilecek mesleki faaliyetleri için geçerli olacaktır.


Poliçenizi aşağıdaki kanallar üzerinden alabilirsiniz;

1. Gulf Sigorta acentesi iseniz kendi partajınızdan,
2. Gulf Sigorta acentesi değilseniz;
Gulf Sigorta Ankara Bölge Müdürlüğü’nden poliçenizi satın alabilirsiniz.

Gulf Sigorta A.Ş.
Telefon : +90 312 466 67 00
Email adresleri ;
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atılarak aşağıdaki e-mailler cc de olacaktır.
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


ÖNEMLİ: 1 Taksidi Bizden Projesinde; uygulama olarak son taksiti ilgili kredi kartına iade edİlecek. Dolayısı ile poliçe alımından 8 ay sonra iade yapılacaktır. • Mevcut gulf acentesi ise iadesi kendi kredi kartına gidecek. • Gulf Acentesi olmayanlarda ise hangi kredi kartını vermişse iade ona gidecektir. Tek ödeme olursa da 9 ay sonra iade yapılacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


tsrsb   dask   sigortacili   sigorta_gov   tsev    sigorta bilgi merkezi    sigorta tahkim komisyonu    guvencehesabi

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: