Acente Destek Ünitesi

 

2C Yazılım ve Danışmanlık

10 yıldır sigorta sektörüne odaklı yazılımları sektöre kazandırmış ekibi, edinilen tecrübe profesyonel anlayış ile sektörde olumlu farkındalıkları kazandırmak için var gücü ile çalışmaktadır. Yazılım alanında Teknopark AR-GE gücü ile yenilikçi bakış ile siz değerli acentelerin çözüm ortağı olmaktadır.

Yenilikçi ürünler
Teklif süreçleri, poliçe yönetimi,  , muhasebe kayıtları, tahsilat, performans ölçümleri gibi daha pek çok alanda acentelerimizin hayatını kolaylaştıran 2C Yazılım programları acentelerimizin yapmak istedikleri fakat bir türlü gerçekleştiremedikleri tüm yenilikçi düşünceleri destekler .Sadece bugünü değil gelecek için yapmak istediğiniz tüm projeleriniz için bir sistem altyapısını hazır bir şekilde kullanımınıza sunulmaktadır.

Teknolojik Danışmanlık.
Profesyonelliğimiz sizden gelen teknoloji alanındaki destek taleplerinizi doğru değerlendirip ihtiyacınıza en uygun çözümü size özel bir teklif ile değerlendirmenize sunmaktan gelmektedir.

Yapılan anlaşma çerçevesinde,
Türkiye genelindeki tüm acenteler için geçerli olan kampanyamız, TÜSAF aracılığı ile bize ulaşmaları halinde 2C Yazılım ve Danışmanlık olarak hizmetlerimizden avantajlı olarak yararlanabilecekler.
Kampanya dâhilinde tüm acentelerimize özel şartlar ve fiyatlar ile yazılım ürünlerimiz ve Teknoloji danışmanlığı gerçekleştirilecektir.
2C Yazılım ve Danışmanlık ile ilk kez tanışan tüm acentelerimiz anlaşma gereği aylık kullanımları esnasında ilk 3 ay ücret alınmayacaktır.
Acente yapıları üzerinden oluşturulan kampanya fiyatları her bütçeye uygun şekilde düzenlenmiştir.

Kampanyadan yararlanmak için  2cyazilim.net/icerik/tusaf adresinden kayıt olmanız yeterlidir.


tsrsb   dask   sigortacili   sigorta_gov   tsev    sigorta bilgi merkezi    sigorta tahkim komisyonu    guvencehesabi

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: