Menu

Sigorta Acenteleri 2020 Kıbrıs Kampanyası

Kampanya Detayları:

10 Mart 2020 – 10 Aralık 2020 tarihleri arasında toplam 25.000 TL ve üzeri paket satan sigorta acentesi çift kişilik Kıbrıs tatili kazanacaktır.

  • Sigorta acentesinin kampanyadan hak kazanabilmesi için kampanya tarihleri arasında toplam 25.000 TL ve üzeri Findeks Paket satışı gerçekleştirmesi gerekmektedir.
  • Her 25.000 TL’lik toplam satış için hediye hakkı kazanılır. Kampanya dönemi boyunca her acente birden fazla ödül hakkı kazanabilir. ( Örneğin; kampanya tarihleri arasında toplam 52.000 TL’lik satış yapan bir acente 2 adet ödül hakkı kazanacaktır.)
  • Kampanya 10 Mart 2020 – 10 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya ödülününün kapsamı; çift kişilik Türkiye - Kıbrıs uçak bileti, havaalanı-otel-havaalanı transfer hizmeti ve 2 gece 3 gün çift kişilik otel konaklamasını içeren paketten oluşmaktadır.
  • Ödül kullanım tarihleri 1 Nisan 2020 – 30 Aralık 2020 tarihleri arasındadır.
  • Kampanya kapsamında olmayan seyahat tarihleri: 23-26 Nisan 2020, 15-27 Mayıs 2020, 31 Temmuz-3 Ağustos 2020, 28-29 Ekim 2020
  • Kampanya döneminde, sigorta acentesi mevcut satış komisyonunu da ayrıca kazanmaya devam edecektir.
  • Kampanya dahilinde iade ve iptal olan tüm satış işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kredi Kayıt Bürosu A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


Sigorta acenteleri artık “Findeks Paketleri Başvuru Noktası”

Kredi Kayıt Bürosu ile Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF) bir işbirliğine imza attı. Bu işbirliği sayesinde banka şubelerine ek olarak Türkiye’deki tüm sigorta acenteleri de artık Findeks hizmet noktası oluyor.

Kredi Kayıt Bürosu (KKB) ve Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu’nun (TÜSAF) imzaladıkları protokol ile, sigorta acentelerinin Findeks ürün ve hizmetlerini kendi müşterilerine sunabilmeleri mümkün hale geldi. Gerçekleştirilen işbirliği kapsamında artık sigorta acentelerinin müşterileri şahsi finansal durumlarını yönetebildikleri gibi, ticari ilişki içerisinde bulundukları üçüncü kişilerin finansal durumlarını da öğrenip, alacak risklerini en aza indirme imkanına kavuşacaklar. Bugüne kadar Findeks Paketlerine banka şubeleri, Findeks dijital kanalları ve Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla sahip olunabiliyordu.

Gerçekleşen bu iş ortaklığı projesiyle, Hazine Müsteşarlığı’ndan da alınan onay ile sigorta acenteleri Findeks ürünlerini içeren paketleri satma yetkisine sahip olmaktadır.

Bu paket satışlarından ne kazanç sağlayacaksınız?

Satılan paket fiyatının %25’i kadar komisyon kazanılmaktadır. Tek bir paket satışı ile 10.030 TL’ye kadar komisyon kazanılabilmektedir. Komisyon oranı için herhangi bir satış limiti bulunmamaktadır.

Detaylı bilgi almak için 444 52 52’yi arayabilirsiniz veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresine talebinizi iletebilirsiniz.


tsrsb   dask   sigortacili   sigorta_gov   tsev    sigorta bilgi merkezi    sigorta tahkim komisyonu    guvencehesabi

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: