Menu

‘Butik hizmetimizi acente kanalımızla yayacağız’

Fibaemeklilik Genel Müdürü Ömer Mert “Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek verdiğimiz butik hizmeti acentelerimiz kanalıyla müşterilerimize yakınlaştıracağız” dedi.

Fibaemeklilik, Ergo Emeklilik ve Hayat ile birleşme sürecini resmi olarak tamamlamasının ardından İstanbul acenteleriyle bir araya geldi. Yeni dönemin ayrıntılı olarak değerlendirildiği toplantıya Fibaemeklilik Genel Müdürü Ömer Mert ve Fibaemeklilik yöneticileri ev sahipliği yaptı. Birleşme sürecini ve ilerleyen dönemlerde atılacak adımların acentelerle paylaşıldığı toplantılar dizisi, Türkiye çapında gerçekleştirilmeye devam edecek.

MÜŞTERİLERİMİZİN SAYISI 220 BİNE ULAŞTI

Fibaemeklilik Genel Müdürü Ömer Mert, toplantıda yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Türk sigorta sektörüne olan inancımızla 2014 yılında CIV Hayat Sigorta’nın müşteri portföyünü devralmamızın ardından bu kez Ergo Emeklilik müşterilerini de Fibaemeklilik ailesine dâhil ederek sektörümüzde büyüme hedefimizi bir adım daha ileri taşıdık. Mevcut sözleşme sayımız 43 bine, hayat sigortalı müşterilerimizin sayısı ise 220 bine ulaştı. Aktif büyüklüğümüz ise 400 milyon TL’yi buldu.” Fibaemeklilik ailesinin teknolojik altyapısı ve yenilikçi ürün-hizmet yaklaşımıyla sektörde kısa sürede fark yarattığını belirten Mert, “Bu birleşmenin ardından, büyüyen acente ağımızı yapacağımız yatırımlarla güçlendireceğiz. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek verdiğimiz butik hizmeti, acentelerimiz kanalıyla müşterilerimize yakınlaştıracağız” diye konuştu.


tsrsb   dask   sigortacili   sigorta_gov   tsev    sigorta bilgi merkezi    sigorta tahkim komisyonu    guvencehesabi

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: