Menu

Sektörden Haberler

Sigorta Acenteleri 2020 Kıbrıs Kampanyası

Kampanya Detayları:

10 Mart 2020 – 10 Aralık 2020 tarihleri arasında toplam 25.000 TL ve üzeri paket satan sigorta acentesi çift kişilik Kıbrıs tatili kazanacaktır.

  • Sigorta acentesinin kampanyadan hak kazanabilmesi için kampanya tarihleri arasında toplam 25.000 TL ve üzeri Findeks Paket satışı gerçekleştirmesi gerekmektedir.
  • Her 25.000 TL’lik toplam satış için hediye hakkı kazanılır. Kampanya dönemi boyunca her acente birden fazla ödül hakkı kazanabilir. ( Örneğin; kampanya tarihleri arasında toplam 52.000 TL’lik satış yapan bir acente 2 adet ödül hakkı kazanacaktır.)
  • Kampanya 10 Mart 2020 – 10 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya ödülününün kapsamı; çift kişilik Türkiye - Kıbrıs uçak bileti, havaalanı-otel-havaalanı transfer hizmeti ve 2 gece 3 gün çift kişilik otel konaklamasını içeren paketten oluşmaktadır.
  • Ödül kullanım tarihleri 1 Nisan 2020 – 30 Aralık 2020 tarihleri arasındadır.
  • Kampanya kapsamında olmayan seyahat tarihleri: 23-26 Nisan 2020, 15-27 Mayıs 2020, 31 Temmuz-3 Ağustos 2020, 28-29 Ekim 2020
  • Kampanya döneminde, sigorta acentesi mevcut satış komisyonunu da ayrıca kazanmaya devam edecektir.
  • Kampanya dahilinde iade ve iptal olan tüm satış işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kredi Kayıt Bürosu A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Devamını oku...

Yarın Çok Geç Olabilir! Dijital Dönüşüme Hazır Mısınız?

Dünyada tüketim trendleri değişiyor. Bu trendlerin başında gelen elektronik ticaret kullanan tüketici sayısı da her geçen gün artıyor. Türkiye’de her ne kadar e-ticaret üzerinden sigorta satışının pazar payı çok küçük olsa da gelecek için acenteler açısından kötü sinyaller geliyor. Bu durum karşısında da acentelerin bugünden kendilerini dijital dönüşüme hazırlaması ve gerekli altyapı çalışmalarına başlaması gerekiyor.

Devamını oku...

Acentelerin Emeği Eksiksiz Verilmeli

HDI SİGORTA GENEL MÜDÜRÜ CEYHAN HANCIOĞLU:

Komisyonların düşürülmesini doğru bulmadığını söyleyen HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu “Sigorta şirketleri, acentelere emeğinin karşılığını eksiksiz olarak vermeli” dedi.

Devamını oku...

NN Hayat ve Emeklilik yol haritası belirledi

Yaptığı araştırma sayesinde Türkiye’de çalışanların ve işverenlerin önceliklerini ve eğilimlerini analiz eden NN Hayat ve Emeklilik, bu doğrultuda yol haritası belirledi.

Devamını oku...

Groupama’dan ‘HİSS’ ile ‘farksız’ sağlık hizmeti

Groupama’nın Herkes İçin Sağlık Sigortası ile SGK’lılar anlaşmalı özel hastanelerde fark ödemiyor. SGK’lılar HİSS planları ile ücretsiz check-up hizmeti ve acil durumlarda ücretsiz ambulans hizmetinden faydalanabiliyor.

Devamını oku...

HDI Sigorta teklifi Facebook’tan veriyor, poliçeyi acente kesiyor

HDI Sigorta Facebook’tan sigorta teklifi verecek. Yeni uygulamayla aynı zamanda teknolojiyi acentenin ayağına getiren HDI, teklif alma sonrası sigortalıyı poliçe kesimi için acentelerine yönlendirecek.

Devamını oku...

‘Butik hizmetimizi acente kanalımızla yayacağız’

Fibaemeklilik Genel Müdürü Ömer Mert “Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek verdiğimiz butik hizmeti acentelerimiz kanalıyla müşterilerimize yakınlaştıracağız” dedi.

Devamını oku...

Acentelerin Gelirlerini Artırmaya Gayret Ediyoruz

ALLİANZ SİGORTA GENEL MÜDÜRÜ ARİF AYTEKİN

Allianz Sigorta Genel Müdürü Arif Aytekin, “Acenteler, sigorta şirketlerinin görünen yüzüdür. Acentelerimizin şirketimiz için önemi tartışılmaz bir noktada. Kampanya, ödül, ek komisyon ve rapel gibi uygulamalarla acentelerin gelirlerini artırmaya gayret ediyoruz” dedi.

Devamını oku...

‘Otomatik katılım’da öncelik güven

NN Hayat ve Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı Alper Erdinç Nielsen ile yürüttükleri otomatik katılım araştırmasında öne çıkan temel faktörün güven olduğunu söyledi.

Devamını oku...

‘Her acenteyi kendi ölçeğinde ödüllendirmeyi amaçlıyoruz’

Güneş Sigorta Kadıköy Bölge Müdürü Hakan Alper Türkgür “Oluşturduğumuz kampanyalarda küçük, orta veya yüksek hacimli acentelerimizi motive edecek şekilde bir yapı oluşturduk. Her acenteyi kendi ölçeği doğrultusunda ödüllendirmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Devamını oku...


tsrsb   dask   sigortacili   sigorta_gov   tsev    sigorta bilgi merkezi    sigorta tahkim komisyonu    guvencehesabi

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: